Aktuální život s CV

Už na začátku jsem Vám říkal a zde i napsal, že je důležité přijmout to co se děje a také to, jak se to děje. Pokud z Vás někdo si myslí, že to změní, tak jenom nenápadně podotýkám, že to nezmění.

Zapamatujte si jednu věc: V energetické rovině v průběhu života neustále funguje kyvadlo.

Tomuto kyvadlu je všechno podmíněné! Vše v energetické rovině v celém vesmíru, nedokážu to ohraničit, kde to končí, je podmíněné kyvadlu. Musíte tím pádem přijmout tyto zákonitosti. a mezi tyto zákonitosti patří to, že je období, když se na Zemi číslo definující počet lidí zvyšuje a pak dle kyvadla se číslo definující počet lidí začne snižovat. Mluvím zde o kyvadle, ale ve skutečnosti je to ve vícerozměrném prostoru něco úplně jiného. Dvourozměrný prosto je kyvadlo, třírozměrný prostor je to spirála atd.

Pokud Vás něco zajímá zeptejte se zde kde je k tomu možnost. Nevěřím vlastním očím, že lidi zde, kteří chtějí jít podobnou cestou projevili tak obrovský zájem o informace jak to je zde vidět. Vezměte si pouze to, že je Vás zde pár desítek. Pár desítek lidí v uzavřené skupině, v které nejsou schopni komunikovat mezi sebou a pomoct si navzájem. Zeptat se na to navzájem co se děje kolem nich atd. Když se na to kouknu, tak početně je Vás zde míň, jako lidí v jednom panelákovém vchodě. Nedokážete mezi sebou komunikovat, stydíte se na něco zeptat atd. Jak chcete žít ve městě kde je víc lidí??? Jak? vždyť Vás to zničí. Naučte se žít v menší skupině a pak můžete přežít ve větší skupině.

CV zde bylo, je a bude! Je v celém vesmíru, to nikdo nevymyslel, pouze aktivátor vynalezli! Máte v sobě obrovské množství sekvencí a jak je pojmenujeme je úplně jedno. pokud se jim nepřizpůsobíme, nenaučíme se s nimi žít, tak se pro ně stáváme zbytečnými a zlikvidují nás.

K tomuto ještě jedna důležitá věc. pouze Vy máte právo na své tělo a také pouze Vy máte za to tělo zodpovědnost. Tím pádem si uvědomte, že kolem Vás budou lidi očkovaní i neočkovaní. Každý má právo na to, jak se pro kterou variantu rozhodne. Nesmíte nikomu zazlívat, když se chce nechat očkovat proti CV, nebo se nechce nechat očkovat proti CV. Na toto má právo pouze ten, komu to energetické tělo patří. Každá výše popsaná možnost má svá rizika a je pouze na Vás, k čemu se přikloníte a co přijmete. ALE nezapomínejte na to, že je důležité přijmout i to, že druhé energetické tělo vedle Vás, má právo na své rozhodnutí, které může být úplně jiné, než to Vaše.

Co se týče prášku “CV-EF” prozatím ho bylo nutné aby užilo pár jedinců. momentálně je důležitější prášek, který jsme teď dotestovali a je to prášek “TFF” který je určený pouze pro jedince neočkované. Je zároveň i prášek pro očkované. já osobně doporučuji tuto kůru s TFF práškem pro neočkované jedince, kteří už mají za sebou CV-AB a CV-AC kůru. pokud budete o to mít zájem, napište prosím.

Ještě jedna mimo technická poznámka. Cokoliv v energetické rovině co je nositelem energie, má k dispozici pouze 100% energie. Takže pokud nějaká sekvence má 27% nakažlivosti, tak jí zbývá když nic jiného neberu v potaz 73% pro úmrtnost. Když se objeví sekvence s 97% nakažlivostí, tak jí zbývá pouze 3% na úmrtnost (je zde vše další ještě, takže v reálu to je podstatně míň). Takto se prosím koukejte na to co se Vám servíruje každodenně.

Když se v klidu kouknete na to, co se kolem nás děje. Nikoho nezajímá Vaše zdraví, probíhá tady boj o to aby se něco do Vás dostalo a aby co nejvíc lidí se mohlo registrovat. K tomu abyste mohli někam cestovat nikdo nekontroluje Vaše zdraví, ale zajímá každého pouze nějaký kus papíru, nebo jestli se se už konečně někam registroval.

To je vše co Vám sám od sebe chci říct, pokud Vás něco zajímá, pište prosím sem, věřte tomu, že to každého z Vás zajímá.

guest
21 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Ľubomíra KOLESÁROVÁ

Ahoj Jožko
Prosím si 1krát prášok TFF
Ďakujem

Lenka KALICKÁ

Ahoj Jožko,
Děkuji za článek a prosím o 2 prášky TFF.
Děkuji

Last edited 1 měsíc před by Lenka KALICKÁ
Andrea BOTHOVÁ

Pekný deň prajem všetkým.
Prosím si aj ja prášok TFF.
Ďakujem pekne.
Andrea.

Josef MELICHAR

Jožko ještě prášek pro Fáberovi, 1+1, děkuji.

Josef MELICHAR

Ahoj Jožko a všichni na síti,
Jožko prosím o objednání prášku TFF jedenkrát, děkuji.

Katarína LYSICKÁ

Ahoj Jožko, děkuji za informace. Taky chci poprosit o 2 prášky.
Děkuji a přeji hezký den
Katka

Monika VACKOVÁ

Krásný večer všem,
moc děkuji za krásné vysvětlení vícerozměrných obrazů. Pochopila jsem a ejhle, opět je to jednodušší než jsem si představovala.

Ještě se vrátím k významu často používaných slov. S výrazem pozitivní a negativní se denně setkávám několikrát. Jak to tak sleduji, tak každý spatřuje význam pozitivní nebo negativní v něčem úplně jiném. Pro každého mají tato slova zkrátka odlišný význam. To, co je pozitivní pro někoho, nemusí být pozitivní pro mě.
Monika

Monika VACKOVÁ

Nazdárek všichni,
děkuji za všechny názory a myšlenky, které sem vkládáte. Zároveň prosím o vysvětlení. Nejsem asi technický typ a není mě jasné nebo spíš nedokážu si představit jak píše Jožka ….”Mluvím zde o kyvadle, ale ve skutečnosti je to ve vícerozměrném prostoru něco úplně jiného. Dvourozměrný prosto je kyvadlo, třírozměrný prostor je to spirála atd.” tedy konkrétně dvojrozměrný prostor je kyvadlo a třírozměrný je spirála. Samozřejmě vím, jak vypadá a kýve se kyvadlo a jak vypadá a točí se spirála :-)Moc předem děkuji.
Přeji krásný večer.
Monika

Monika ZIMANOVÁ

Ahoj Jožko a vsetci ostatní- 💓dečne pozdravujem.. Až teraz čítam a teda velka vdaka za clanok a za to, ze Vas,, mam,, 🙏. Poprosila by som 2ks pre neockov. a 2 ks pre ockov. DAKUJEM veelmi pekne a pekne dni želam 🌅 Monika

Ivana

Ahoj všem, z úžasný článek děkuji. Jeho obsah mne velice zaujal a dál nové náměty k přemýšlení. Jožko, prosím jeden prášek TFF a pokud by bylo možné, tak i jeden pro očkované.

Monika VACKOVÁ

Ahojda všem,děkuji za info ohledně kyvadla,které je úplně všude jen jsem si to doposud neuvědomila. Prosím si prášek pro sebe.Předem děkuji. Monika

Jana KRYSLOVÁ

Krásný večer všem, kteří sdílejí tyto stránky, zvlášť zdravím i ty, se kterými nejsem v kontaktu. .
Tuto situaci vnímám velmi silně a silně pociťuji tlak okolí a odsuzování neočkovaných. A při tom je to jen a jen každého volba. Děkuji za to, že máme někoho, kdo nás podpoří v našem rozhodnutí, pomůže, vysvětlí. Za to mu patří velký dík a nejen to…
Prosím o prášek pro 2 osoby.
Děkuji a krásný večer. Jana

Anna CHMÚRČIAKOVÁ

Ahoj Jožko
Ďakujem veľmi pekne za informácie
Bohužiaľ vytvorili sa 2 skupiny, ktoré medzi sebou bojujú 🙁
Poprosím ta aj ja o ten prášok TFF, ďakujem
Pekný vecer Anka

Daniela Kaplanová

Ahoj Jožko, děkujeme za důležité informace a hezká slova. Já a Kačenka máme samozřejmě také zájem o TFF prášek a děkujeme!!!
Hezký večer
Danča

Lenka KŘÍŽOVÁ

Ahoj Jožko, děkuji za informace.
Opět mám nad čím přemýšlet.
O prášek TFF máme zájem já i můj muž Pavel.
Chci se zeptat co dělá TFF ? Opět naše tělo naučí rozpoznat co je třeba? ( Jako osuška)
Přeji hezký den
Lenka

Martin LIŠKA

Ahoj Jožko, děkuji za info. Vůbec mě nenapadlo že by mohla být taková zakonitost mezi nakažlivostí a úmrtností. O TFF máme s Hančou zájem. Pěkný den, M.