Plynová topidla L.B. White

Topidla L.B.White - záruka kvality a spolehlivosti

Plynová topidla se v současné době dostávají stále více do popředí při volbě vhodného vytápění a to díky tomu, že topení plynem se jeví jako nejekologičtější.

Společnost L.B.White se svými více než 50ti letými zkušenostmi ve vývoji a výrobě plynových topidel, s velkým úspěchem neustále distribuuje své výrobky nejen v USA, kde pokrývá víc než 60% trhu, ale i do celého světa. Vytváří evropské mezisklady pro rychlejší uspokojení přání a potřeb zákazníků, kteří stojí vždy na prvním místě.

Nabízí produkty pro široký rozsah využití. Topidla vhodná pro vytápění průmyslových objektů, zemědělských objektů, ale i pro stavby občanské vybavenosti. Velkou novinkou jsou i přenosná topidla konstruovaná přímo pro stanové vytápění.

Z naší nabídky si můžete vybrat ohřívače vzduchu s různými výstupními výkony, způsobem zapálení ohřevu a způsobem instalace. Plynová topidla L.B.White je také možné připojit na zemní plyn nebo propan butan. Všechny výrobky jsou na vysoké úrovni kvality. L.B.White ručí za bezpečnost zařízení, všechny výrobky splňují potřebné certifikace.
Site Meter