Topidla pro průmyslové objekty

Pro vytápění průmyslových prostor jako jsou haly, sklady a dílny jsou určena topidla typu Guardian a Premier. Jejich velkou výhodou je možnost dodání usměrňovačů vzduchu. Topidlo se dá zavěsit do prostoru. Povrch topidel je opatřen speciální barvou proti korozi a proto se dají topidla umístit i do těchto náročných podmínek dílen. Další velkou výhodou je možnost instalace jak uvnitř tak mimo halu, dle přání a požadavků zákazníka. Velice jednoduchá obsluha zaručuje bezproblémový provoz. Topidla se vyrábí v různých velikostech a s různými výkony.

Ke všem topidlům lze zakoupit i přídavné zařízení např. závěsné zařízení a mnoho dalších. Všechna dodávaná topidla jsou certifikována a splňují bezpečnostní požadavky a mnohdy je i převyšují.

Při dodávce k zákazníkovi je součástí i návod na použití a montáž v jazyce dané země. Při větším objemu zakázky jsme schopni zajistit zpracování projektu a následnou montáž a uvedení do provozu. Zákazník je u nás na prvním místě a uspokojení jeho požadavků je naší prioritou.

Vážení zákazníci, ještě si chcete jen představovat, že vlastníte tato skvělá topidla a nebo raději své představy zrealizujete a pořídíte si skvělý, spolehlivý výrobek za zajímavé ceny? Ano, Vaše rozhodnutí je správné! Pro sjednání schůzky a případné bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonních číslech nebo emailu uvedených na první stránce.
 technická specifikace topidel »
Site Meter