Topidla pro stanové vytápění, občanskou vybavenost

Vzhledem k tomu, že k nám do republiky dorazil trend z okolních zemí - konání různých oslav a slavností a třeba i svateb v párty stanech v přírodě - chceme Vám nabídnout přenosná stanová topidla, která zaujmou svou velice jednoduchou obsluhou a hostům umožní nezapomenutelný slavnostní zážitek.

Topidla typu Premier svým tichým chodem, elegantním designem a možností přemístění do požadovaného prostoru zaručují nerušenou atmosféru jak při slavnostních příležitostech tak i při práci. Topidla lze použít pro vyhřívání párty nebo expedičních stanů. I zde dokážou během chvilky vytvořit příjemnou teplotu. Ovšem jejich využití je daleko rozsáhlejší např. občanské vybavenosti, společenské sály atd.

Topidla je možné umístit vně i uvnitř vyhřívaných prostor. Díky speciální povrchové úpravě odolají i nepříznivému počasí. Prostor vyhřívají postupně a pro tuto svojí vlastnost působí velice pozitivně na lidský organismus.

Topidla lze také použít pro vyhřívání párty nebo expedičních stanů. I zde dokážou vytvořit příjemnou teplotu. Vyrábí se v různých velikostech a o různých výkonech.
 Tepelný výkon (kW):
max 23,4
 Spotřeba paliva (max):
propan-butan (kg/hod) 1,7
zemní plyn (m3/hod) 2,3
 Rozměry (cm):
délka 76
šířka 35
výška 51
 Tepelný výkon (kW):
max. 49,8
 Spotřeba paliva (max):
propan-butan (kg/hod) 3,6
zemní plyn (m3/hod) 4,9
 Rozměry (cm):
délka 79
šířka 46
výška 71
Site Meter