Topidla pro živočišnou výrobu

Pro vytápění zemědělských prostor, jako jsou odchovny prasat a drůbeže jsou určena topidla typu Guardian. Jejich velkou výhodou je možnost dodání usměrňovačů vzduchu. Pro použití v odchovnách se dá topidlo zavěsit do prostoru, nepřijde tak do přímého styku se zvířaty. Povrch topidel je opatřen speciální barvou proti korozi a proto se dají topidla umísti i do těchto náročných podmínek. Další velkou výhodou je možnost instalace jak uvnitř tak venku, dle přání a požadavků zákazníka. Velice jednoduchá obsluha zaručuje bezproblémový provoz. Vyrábí se v různých velikostech a s různými výkony.

Ke všem topidlům lze zakoupit i přídavné zařízení např. závěsné zařízení a mnoho dalších. Všechna dodávaná topidla jsou certifikována a splňují bezpečnostní požadavky a mnohdy je i převyšují.

Při dodávce k zákazníkovi je součástí i návod na použití a montáž v jazyce dané země. Při větším objemu zakázky jsme schopni zajistit zpracování projektu a následnou montáž a uvedení do provozu. Zákazník je u nás na prvním místě a uspokojení jeho požadavků je naší prioritou.

Vážení zákazníci, ještě si chcete jen představovat, že vlastníte tato skvělá topidla a nebo raději své představy zrealizujete a pořídíte si skvělý, spolehlivý výrobek za zajímavé ceny? Ano, Vaše rozhodnutí je správné! Pro sjednání schůzky a případné bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonních číslech nebo emailu uvedených na první stránce.
 Tepelný výkon (kW):
max. 17,6
min. 8,8
 Spotřeba paliva (max):
propan-butan (kg/hod) 1,28
zemní plyn (m3/hod) 1,73
 Rozměry (cm):
délka 54
šířka 36
výška 46
 Tepelný výkon (kW):
max. 29,3
min. 14,7
 Spotřeba paliva (max):
propan-butan (kg/hod) 2,1
zemní plyn (m3/hod) 2,88
 Rozměry (cm):
délka 75
šířka 36
výška 46
 Tepelný výkon (kW):
max. 73,3
min. 46,9
 Spotřeba paliva (max):
propan-butan (kg/hod) 5,29
zemní plyn (m3/hod) 7,19
 Rozměry (cm):
délka 78
šířka 47
výška 72
Site Meter