Změny co nás čekají

Změna která přišla do našeho života, vyvolala i potřebu změnit naši komunikaci. Měli jsme hodně času každý jednotlivec se věnovat sám sobě víc, než to bylo před rokem a (snažím se tomu uvěřit), že valná většina tu dobu využila ve svůj prospěch, abyste se posunuli někam dál. V podstatě je jedno, kterým směrem, ale posunuli a nezůstali stát na jednom místě.

K těmto změnám chceme přizpůsobit i my náš přístup k Vám. Největší změnou bude individuálnější přístup k jednotlivcům. Dostanete možnost se zúčastnit setkání dle Vašich přání, kde bude možné setkání přizpůsobit konkrétním požadavkům jednotlivců. (netýká se to předávání schémat v žádné podobě)!

Dokola Vám budu ALE jednu věc opakovat. Nechci abyste jenom čekali co se Vám řekne a naučili se vše nazpaměť jako básničku, ALE abyste konečně začali poslouchat sami sebe (sami sebe jako vlastní “JÁ” a ne sami sebe jako vlastní “EGO”) a začali žít svůj vlastní život! K tomuto chci využit tyto stránky a otevřít Vám možnost odkomunikovat co se ve Vás odehrává.

guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk TÝBL

Jsem moc rád, že tyto stránky vznikly. Je to jedna z možností, jak dál komunikovat, když se nemůžeme scházet ve větším počtu. Všechno to ale zřejmě přišlo, abychom se něčemu naučili. To, že přišel covid přeci nemůže být náhoda. Je těžké se v tom všem orientovat, ale věřím, že tento způsob komunikace a setkávání třeba i v menším počtu nám bude ku prospěchu.
Za svoji osobu můžu říct, že se denně snažím dostat do ticha a do klidu, ne vždy mi to jde, snažím se natahovat si silové pole i to se střídavými úspěchy, ale o tom to asi je. Už se netrápím, když mi něco nejde, všechno je určitě tak jak to má být. Tak se zatím mějte.Z.