Změny co nás čekají

Změna která přišla do našeho života, vyvolala i potřebu změnit naši komunikaci. Měli jsme hodně času každý jednotlivec se věnovat sám sobě víc, než to bylo před rokem a (snažím se tomu uvěřit), že valná většina tu dobu využila ve svůj prospěch, abyste se posunuli někam dál. V podstatě je jedno, kterým směrem, ale posunuli a nezůstali stát na jednom místě.

K těmto změnám chceme přizpůsobit i my náš přístup k Vám. Největší změnou bude individuálnější přístup k jednotlivcům. Dostanete možnost se zúčastnit setkání dle Vašich přání, kde bude možné setkání přizpůsobit konkrétním požadavkům jednotlivců. (netýká se to předávání schémat v žádné podobě)!

Dokola Vám budu ALE jednu věc opakovat. Nechci abyste jenom čekali co se Vám řekne a naučili se vše nazpaměť jako básničku, ALE abyste konečně začali poslouchat sami sebe (sami sebe jako vlastní „JÁ“ a ne sami sebe jako vlastní „EGO“) a začali žít svůj vlastní život! K tomuto chci využit tyto stránky a otevřít Vám možnost odkomunikovat co se ve Vás odehrává.

Napsat komentář